top of page

Market Research Group

Public·71 members

Rumania U21 Shqipëria U21 shiko live 17 nëntor 2023


Albania U21 · UEFA European Under-21 Championship QualifyingGroup E. Monday, 09 ... Have you seen Switzerland U21 live? Register now. Related news. James Trafford ...


Shqipëria U21 luan ndaj Rumanisë U21 në “Elbasan Arena” (18:30). Sfidë që po transmetohet ekskluzivisht në SuperSport 1. Kuqezinjtë e nisën rrugëtimin në Grupin E me fitoren 1-2 në transfertë ndaj Armenisë U21. Trajneri Alban Bushi ka përzgjedhur këta lojtarë si titullarë. Në portë Klidman Lilo; në mbrojtje nga e djathta në të majtë Ermis Selimaj, Adrian Bajrami, Ajdi Dajko dhe Geralb Smajli. Lexo edhe: Southgate: Kyle Walker ndoshta s’do ta pëlqejë këtë që po ju them Shqipëri U21 – Rumani U21/ “Shpresat” me misionin tri pikë dhe për të shkruar historinë Transferta rumune, Kosova luan shansin e fundit për Europianin VIDEO/ Portugali perfekte, triumfon 9-0 dhe “blindon” kreun Arda Kurtulan, Behar Ismaili dhe kapiteni Medon Berisha formojnë treshen e mesfushës. Finis Vitae (End of Life) Discussion page | SHPCA (SHIKO ONLINE###) Shqipëria Polonia transmetim i 3 ditë më parë — (online-) Polonia U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 1 ditë orë (SHIKO TV ... (TV*) Shqipëria Bullgaria drejtpërdrejt live 17.10.2023 15 o 2 orë më parë — Shqipëria Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 2022 Albania U21 - Czech Republic - U21 16. (((SOT***))) Shqipëria U21 Rumania U21 ... Blue Team | Activist HQ ... watch Armenia U21 vs Albania U21 live stream. (SPORT TV**) Teuta Durrës Erzeni (((shikoni drejtpërdrejt))) Shqipëria U21 Rumania U21 shiko 14 orë më parë ... (TRANSMETIM###) Shqipëria Bullgaria drejtpërdrejt falas 17 tet 2023 — [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 11 sht 2023 Bullgarinë në “Air Albania”. Shqipëria U21 do të luajë dy ... Duke kompletuar një shtator fantastik kuqezi. Euro 2025 U21, Grupi E SHQIPËRI-RUMANI 3-2 (Cristian Shpendi 63′, Medon Berisha 71′, Adrion Pajaziti 88′ / Constantin Grameni 47′, Andrei Borza 58′) Kronika e ndeshjes: 88′ Goooooooooooool! Adrion Pajaziti merr një top nga Stiven Shpendi dhe e dërgon në rrjetë. (Shiko online##) Shqipëria Republika Çeke shiko live 12 Alban Bushi, trajneri i Kombëtares U-21 Më 20 qershor në 18:30 në "Elbasan Arena", Shqipëria U-21 do zhvillojë një ndeshje miqësore përballë moshatarëve nga ... Romania U21 live scores, results, fixtures, Romania U21 vs Albania U21 live score | Football, EuropeHELP: You are on Romania live scores page in Football/Europe section. Flashscore. co. ke offers Romania U21 livescore, final and partial results, standings and match details (goal scorers, red cards, odds comparison, …). Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 2 ditë më parë — [[TV DREJTPËRDREJT>>>>]] Shqipëria U21 Rumania U21 U21 Kosova U21 Kosova U21 shiko live 08. Një rastësi U-21: Kosova lëshon ... 25 minuta magjike! Shqipëria U21 thyen Rumaninë dhe konfirmohet në kryeKy ishte suksesi i dytë në po kaq ndeshje për kuqezinjtë e Alban Bushit në Grupin E të eliminatoreve të Euro 2025. Pjesa e parë ishte e dyluftuar, por rastet munguan. Ndërkohë që fraksioni i dytë i takimit ishte i drithërues! Constantin Grameni dhe Andrei Borza kaluan rumunët në avantazh të dyfishtë. Por, kuqezinjtë vendosën zemrën në fushë, nuk u dorëzuan dhe prodhuan 3 gola shumë të bukur. 83′ Shqipëria në kërkim të golit të fitores. Goditje të njëpasnjëshme, me fat rumunët. 71′ Gooool! Eurogol i kapitenit Medon Berisha. Shpërthen festa në “Elbasan Arena”. 63′ Gooool! Asist i Medon Berishës, gol i Cristian Shpendit, i cili rihap takimin. 58′ Rumania realizon edhe golin e dytë. Me anë të Andrei Borza. 57′ Shans i artë për rumunët për të realizuar golin e dytë. 54′ Shqipëria në sulm. Stiven Shpendi rrotullohet bukur, por goditja e sulmuesit të Empolit përfundon ngjitur me shtyllën pingule. 49′ Kuqezinjtë pa fat. Medon Berisha ndalet nga traversa, mbrojtja rumune largon në vijën fatale gjuajtjen e Arda Kutulan! 47′ Rumania në avantazh 88 sekonda pasi nis fraksioni i dytë i takimit. Portieri Lilo nuk e shkelmon topin siç duhet, rumunët gjejnë golin me Constantin Gramenit. 37′ Gjuan me kokë Louis Munteanu pas një krosimi nga e majta, kontrollon gjithçka Klidman Lilo. 58′ Rumania realizon edhe golin e dytë. Me anë të Andrei Borza. 57′ Shans i artë për rumunët për të realizuar golin e dytë. Për fat, Adrian Mazilu gjuan jashtë, edhe pse i vetëm përballë Lilos. 54′ Shqipëria në sulm, në kërkim të golit. Stiven Shpendi rrotullohet bukur, por goditja e sulmuesit të Empolit përfundon ngjitur me shtyllën pingule. 49′ Kuqezinjtë pa fat. Medon Berisha ndalet nga traversa, mbrojtja rumune largon në vijën fatale gjuajtjen e Arda Kutulan! 47′ Rumania në avantazh, 88 sekonda pasi nis fraksioni i dytë i takimit. Albania U21 - Romania U21 LIVE SCORE ⇒ Football 12 sht 2023 — Romania U21 vs Albania U21 in the International Friendly on 2014/10/08, Get the free livescore, latest Match live, live streaming and chatroom ... [[[SPORTI!]**]] Kosova Izraeli shiko live 12.11.2023 - Irish Dance 11 tet 2023 — watch Armenia U21 vs Albania U21 live stream. ((Transmetim@)) Laçi [SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>] Rumania Kosova shiko live 12 shta4 ditë më ... Me Cristian Shpendin, kapitenin Medon Berisha (eurogol) dhe Adrion Pajazitin që dhuruan emocione të paharrueshme në “Elbasan Arena”. Duke kompletuar një shtator fantastik kuqezi. Euro 2025 U21, Grupi E SHQIPËRI-RUMANI 3-2 (Cristian Shpendi 63′, Berisha 71′, Pajaziti 88′ / Constantin Grameni 47′, Borza 58′) 88′ Goooooooooooool! Adrion Pajaziti merr një top nga Stiven Shpendi dhe e dërgon në rrjetë. Shqipëria në avantazh. 0 Albania U21 - UPDATES | 2025 UEFA European Under 5 ditë më parë — Kosova Izraeli shiko live 12 nëntor 2023 LIVE UPDATES. 34 MINUTA ME PARE LIVE [[[LIVE SPORT###]^]] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 11 ... (SHIKONI-) Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 8 Albania vs Romania: All the latest European Under-21 Championship 2025 Qualifying round match information including stats, form, history, and more. VIDEO/ 25 minuta magjike! Shqipëria U21 thyen Rumaninë dhe konfirmohet në kryeShqipëria U21 realizoi një përmbysje emocionuese përballë bashkëmoshatarëve nga Rumania, duke fituar 3-2. Ky ishte suksesi i dytë në po kaq ndeshje për kuqezinjtë e Alban Bushit në Grupin E të eliminatoreve të Euro 2025. Pjesa e parë ishte e dyluftuar, por rastet munguan. Ndërkohë që fraksioni i dytë i takimit ishte i drithërues! Constantin Grameni dhe Andrei Borza kaluan rumunët në avantazh të dyfishtë. Por, kuqezinjtë vendosën zemrën në fushë, nuk u dorëzuan dhe prodhuan 3 gola shumë të bukur. Me Cristian Shpendin, kapitenin Medon Berisha (eurogol) dhe Adrion Pajazitin që dhuruan emocione të paharrueshme në “Elbasan Arena”. ▶️ Romania U21 vs Albania U21 Live Stream & 16 tet 2023 — 12 orë më parë — [[[SHIKO ONLINE]]###] Shqipëria U21 Bullgaria U21 shiko live [SHIKO Bullgari janë marrëdhënie aktuale dhe historike të ... Goditje e rrezikshme e kapitenit Louis Munteanu. Topi kalon ngjitur me shtyllën. 15′ Rumania i afrohet portës së Shqipërisë, por Andrei Borza gjuan keq. 4′ Stiven Shpendi niset nga mesi i fushës, por goditja e tij nuk ka forcën e duhur. Pret pa probleme Razvan Sava. FORMACIONET ZYRTARE Pas suksesit historik ndaj Polonisë në “Air Albania” emocionet e popullit kuqezi zhvendosen te Shpresat, me skuadrën e Alban Bushit që gjithashtu kërkon të marrë një fitore me “aromë” Europiani. LIVE Shqiperi U21 VS Mali i Zi U21 | Albania u21 - YouTube Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor (ONLINE@@) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 12 sht 2023 — Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. Kosova U21 Bullgaria U21 2022 17 nëntor 2023 Live Sport 18 tet 2023 — Shqipëria Bullgaria shiko live 17 tetor 2023 Shikoni YouTube 13 orë më parë — The VOYCE Project Group [SHIKO ONLINE<]]@@@] Shqipëria U21 Rumania ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page