top of page

Market Research Group

Public·59 members

Olaszország Észak-Macedónia élő 17 november 2023

2023. szept. 9. — Hiába szerzett vezetést, csak 1-1-s döntetlent játszott Észak-Macedónia vendégeként az Európa-bajnoki selejtezőn a címvédő olasz válogatott.

[[[élő adás***]]==] Észak-Macedónia Olaszország élő 9 09:30 Észak-Ír bajnokság Észak-Macedónia - Olaszország. 09. 09. 11:45 Eb-selejtező Összes élő Élőben következik. Összes sport, Labdarúgás, Tenisz A játékosok közül a rangidős, a 90. percben becserélt Giorgio Chiellini úgy fogalmazott, a vereség ellenére büszke a csapatra, mert mindent kiadott magából, ugyanakkor a játékosok teljesen összetörtek, hatalmas űr tátong bennük. „Jó esélyünk lett volna a világbajnokságon. A veretlenségi rekord után nehéz elfogadni, ami most történt. Mindent kiadtunk magunkból, de most itt az ideje, hogy feltegyünk magunknak néhány kérdést” – fogalmazott Marco Verratti, aki igazi rémálomnak nevezte a vereséget. Észak-Macedónia: Győzelmi kényszerre tippelhetsz 8 órával ezelőtt — Az olaszok biztos nem akarnak pótselejtezni, ezért aztán le kellene győzniük a macedónokat. Hátráltatja őket sok fogadási botrány, ... Foci: Észak-Macedónia élő eredmények, végeredmények Livescore az Eredmenyek.com Észak-Macedónia aloldalán, élő eredmények, végeredmények, meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, …). Grúzia Skócia élő közvetítés 16 november 2023 20 órával ezelőtt — ] Észak-Macedónia Olaszország élő online 9 szeptem 1 nappal ezelőtt — Málta, Nagy-Britannia, Németország, Olaszország (San Marino ... A 2018 és 2021 között világcsúcsot jelentő módon 37 találkozón át veretlen Squadra Azzurra úgy maradt le a világbajnokságról, hogy a selejtezősorozat utolsó előtti fordulójában a 90. percben 11-eshez jutott Svájc ellen, de Jorginho kihagyta a büntetőt, majd a zárókörben a csapat nem tudta legyőzni Észak-Írországot. Kapcsolódó Az angol bulvárlap, a The Sun elég visszafogott maradt önmagához képest az „Olaszország kirepült. Az Azzurri sorozatban másodszor marad le a világbajnokságról” címmel, ahogy a spanyol Marca a „Nyolc év egyetlen világbajnoki szereplés nélkül” és az AS a „Történelmi katasztrófa” címmel is tényszerű maradt inkább.. A svájci Blick egy „Mamma Mia! Olaszország kikapott Észak-Macedóniától a pótselejtező elődöntőjében és a 2018-as oroszországi vb után Katarba sem jutott ki” felütéssel indította a tudósítás, míg az osztrák Krone szerint: Kiesés! Olaszország bolondot csinált magából. A mérkőzést követően az olasz főszereplők is megszólaltak. Roberto Mancini szövetségi kapitány élete csalódásaként élte meg, hogy az Európa-bajnok olasz válogatottja 1-0-ra kikapott a vendég Észak-Macedóniától a csütörtöki pótselejtezőn, így sorozatban másodszor lemaradt a labdarúgó-világbajnokságról. Észak-Macedónia - Olaszország 1:1 (0:0) Edző: L. Spalletti Gianluigi Donnarumma · Giovanni Di Lorenzo · Federico Dimarco Sárgalap '70 (Cristiano Biraghi, '82) Gianluca Mancini (Giorgio Scalvini, ... "Olaszország bolondot csinált magából" | RangadóA nemzetközi sajtó nem bánt kesztyűs kézzel az olasz válogatottal, amely hazai pályán 1-0-ás vereséget szenvedett Észak-Macedónia ellen a csütörtöki vb-pótselejtezőn. A Gazzetta dello Sport „Olasz katasztrófa, macedón gúny a 92. percben: megint nem jutottunk ki a vb-re… Búcsú a vb-től, búcsú az Eb-től, búcsú mindentől” szövegét a Corriere della Sera „A válogatott nem lesz ott a világbajnokságon, az olasz labdarúgás minden idők legalacsonyabb szintjére süllyedt” címmel tetézte. A csütörtöki pótselejtezőn pedig hiába próbálkoztak 32 kapura lövéssel az olaszok, gólt nem sikerült szerezniük, a macedónok viszont a 92. percben Aleksandar Trajkovski 22 méteres lövésével megnyerték az összecsapást. Blagoja Milevski, a macedónok szakvezetője ironikusnak találta, hogy „Olaszországban az olasz stílussal diadalmaskodtunk úgy, hogy végig védekeztük a meccset, majd a hajrában a második kaput eltaláló lövésünkkel megszereztük a győzelmet. „Boldog vagyok, hogy nyertünk, büszke vagyok a srácokra” – mondta Milevski, akinek csapata kedden Portugália vendége lesz a vb-részvételért, de a kapitány szerint már így is történelmet írtak a hatalmas Olaszország kiejtésével. Észak-Macedónia még sosem szerepelt vb-n, Olaszország viszont mindössze negyedszer maradt le a tornáról, de most először kétszer egymás után. Szintén negyedszer fordul elő, hogy az Európa-bajnoki címvédő együttes nem jut ki a vb-re: az 1976-ban kontinensbajnok csehszlovákok, az 1992-ben aranyérmes dánok és a 2004-ben diadalmaskodó görögök nem kvalifikálták magukat a soron következő vb-re. Felkészülési mérkőzés és vb-pótselejtező eredmények Magyarország-Szerbia 0-1 (0-1) Budapest, Puskás Aréna v. (ÉLŐ KÖZVETÍTÉS TV###) Észtország Ausztria élő online 20 órával ezelőtt — ÉSZAK-ÍRORSZÁG MOLDOVA - ALBÁNIA ANGLIA - MÁLTA OLASZORSZÁG - ÉSZAK-MACEDÓNIA 20. 40 SPANYOLORSZÁG - MAGYARORSZÁG U21-ES EB-SELEJTEZŐ ...