Market Research Group

Public·71 members

[[[UŽIVO PRIJENOS<<<]((((]] Danska Slovenija uživo 17.11.2023

Slovenia vs Denmark: All the latest European Qualifiers Qualifying round match information including stats, form, history, and more.

Tekst se nastavlja ispod oglasa 45' - Evo gola za Sloveniju. I novi napad za Sloveniju jer naše djevojke su prokockale napad. 44' - Još uvijek ne znamo za pogodak iz igre u ovom poluvremenu. Jako je to loše. I na kraju opet šut i opet brani vratarica Slovenije. 43' - Gros pogađa gredu! Ajmo dalje. 43' - A joj cure... Pijević skida, ali nitko od naših nije dotrčao na loptu na vrijeme i Slovenke su je uhvatile. Na kraju sedmerac za Sloveniju. Debelić ide van na hlađenje dvije minute. 42' - Dugo traje ovaj napad Hrvatske. PSK.hr - Sports & Casino | složi svoj sportski listić | igraj slot prije 2 sata — Nemčija (17.6.2012 ob 20.45); Prenos v živo/live stream, Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (UEFA Euro 2012). Danska Women's Nations League ... Livesport: Danska - rezultati, raspored, Danska - Slovenija uživoDanska rezultati i raspored na Livesport. com. Ovo je stranica o Danska, (Nogomet/Europa). Ako tražite rezultate neke druge momčadi s imenom Danska, molimo vas da odaberete sport u glavnom meniju ili kategorijuy (državu) na lijevoj strani. Pratite Danska rezultate uživo, konačne rezultate, raspored i detalje utakmice! Sljedeće utakmice: 17. [Stream*] Crna Gora Litva uživo prijenos gledati 16/11/2023 Denmark - Slovenia utakmica počinje 9. svi 2023. u 17:00:00 UTC. Prati utakmicu na Sofascoreu sa rezultatima uživo i statistikama. Kraljice šoka doživjele težak šok. Slovenke razmontirale Hrvatsku, odigrali smo jedno od najgorih... Hrvatske rukometašice doživjele su težak poraz na otvaranju drugog kruga Europskog prvenstva. Kraljice šoka poražene su sa 26:18 u Ljubljani od Slovenije i odigrale su jedno od najgorih poluvremena do sada pod vodstvom Nenada Šoštarića... Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u prvom je susretu skupine I drugog kruga Europskog prvenstva u Ljubljani izgubila od domaćina Slovenije sa 18-26 (12-13). Tekst se nastavlja ispod oglasa Valentina Blažević je s pet golova bila najefikasnija u sastavu Hrvatske dok je Ana Gros sa sedam pogodaka predvodila Sloveniju. Hrvatska je vrlo loše ušla u utakmicu, neoprezno izgubila nekoliko lopti u napadu, pa je Slovenija nakon tek nešto više od pet minuta imala prednost od 4-0. Tada je izbornik Nenad Šoštarić pozvao "time out" tijekom kojega je smirio svoje igračice koje su počele igrati mnogo koncentriranije, a to je uz nekoliko pogrešnih dodavanja Slovenki te obrana Tee Pijević donijelo preokret. 36' - Sedam metara za Kraljice šoka. Zabili smo! 35' - Zabijaju Slovenke, i onda odmah brani Pandžić u nastavku i Slovenija opet ima loptu. 34' - Krsnik je dobila laktom u glavu i pala je naša rukometašica. 34' - Još jedan protraćeni napad, Debelić je iz teške pozicije šutirala i pogodila vratnicu, a onda je ustala okrenula leđa i krenula nazad, te nije vidjela da je možda mogla dohvatiti odbijenu loptu. Slovenija - Danska : Europsko prvenstvo 2024 ... Slovenija i Danska. Sve utakmice možete pratiti uživo na SportKlub televiziji ili FIBA YouTube kanalu. Želimo puno sreće dečkima! IZNAD SVIH, HRVATSKA ... Kamere uživo u Danskoj prije 21 sat — Austrija je ranije Bugarska, Litva Skupina H: Danska, Finska, Slovenija, Kazahstan ((uživo prijenos!)) Crna Gora Bugarska uživo 10.09.2023 ... I na kraju su zapucale šansu, to jest Pandžić im je skinula. Neprobojna je. 41' - Šoštarić je zvao timeout. Samo jedan gol su zabile cure u ovom poluvremenu. 40' - Evo Slovenija je na plus tri. Moraju se probuditi naše cure. Ali opet ništa još jedan promašen šut izvana i Slovenke imaju loptu. 39' - Pijević brani imamo novu šansu. I opet brani Pandžić, neprobojna je. 38' - Prokockale su napad Slovenke. I Klemenčić je popila isključenje, sada imamo šansu. Pandžić brani... Slovenia-Denmark | European Qualifiers 2024 San Marino. Danska. 1. 2. 17.10. P. Danska. Kazahstan. 3. 1. 14.10. P. Finska. Danska. 0. 1. 10.09. P. Danska. San Marino. 4. 0. 07.09. P. Slovenija. Danska. 1. Tekst se nastavlja ispod oglasa 57' - Šimara zabija, barem malo da se ta šeta ublaži. Tekst se nastavlja ispod oglasa 57' - Zulić je s dvije ruke u glavu složila našu igračicu na pod i zaradila isključenje. Bespotrebno iživljavanje. 56' - Opet gol Slovenije, razmontiravanje je u tijeku. Tekst se nastavlja ispod oglasa 55' - Gol zabija Klemenčić. Pandžić nam brani i napad ima Slovenija. U 25 minuta Hrvatska je zabila samo četiri gola. 54' - Timeout zove trener Slovenije. U 19. minuti Hrvatska je povela sa 9-8, potom u još nekoliko navrata imala gol prednosti uz napadm ali nije se uspjela odlijepiti. Bolje odigranom završnicom prvog dijela Slovenija je na odmor otišla s vodstvom od 13-12. Tekst se nastavlja ispod oglasa Raspale se u drugom dijeluI drugo poluvrijeme počelo je slično kao i prvo. Hrvatska je bila bez ideje u napadu prvenstveno jer nespremna Blažević više nije mogla izdržati ritam utakmice, nekoliko obrana sakupila je slovenska vratarka Pandžić, dva je udarca naših igračica zaustavljala i vratnica pa je u 41. minuti kod vodstva Slovenije 17-13 Šoštarić ponovno bio prisiljen pozvati "time out". (((pretakanje**))) Danska vs Slovenija v živo brezplačno je prije 12 minuta — Utakmice Uživo Nogomet - Utakmice Uživo Prijenos Live Stream Besplatno. Danska - Slovenija, Engleska - Malta, Italija - Sj. uživo (i video ...