top of page

Market Research Group

Public·71 members

[[[Živý přenos*]]+] Bulharsko Maďarsko koukněte se 16 listopadu 2023

h Slovensko, 14.10 h Maďarsko, před Budapeští směr na Suboticu a přechod ... Jsem realista a občas se na border watcher kouknu i jinam. Otázka 1 dálnice ...

2020 termín dovolené: 16. 2020Hledám spolucestující: Itálie a jmenuji se Michal Ahoj. Cesta i s... 2017 termín dovolené: 13. 2017Hledám spolucestující: Nový Zéland, Španělsko a jmenuji se Jan VrbaAhoj, v půli října se chystám vyrazit "ven". Cílová destinace nerozhoduje a není pevně daná, bude to last minute, třeba po dohodě. Chtěl bych vyrazit... Destinace: Nový Zéland, Španělsko Termín: 13. 10-17. 2018Hledám spolucestující: Bulharsko, Egypt, Chorvatsko, Itálie, Řecko, Španělsko, Tunisko a jmenuji se Štěpán Ahoj hledám spolucestovatelku na dovolenou u moře. Hledám partu, parťáka, parťačku prostě komu chybí někdo na... Destinace: Albánie, Bulharsko, Česká republika, Chorvatsko, Polsko, Rakousko, Španělsko, Švýcarsko termín dovolené: 01. 2019Hledám spolucestující: Španělsko a jmenuji se Eva MinaříkováHledám spolucestující kamarádku, jsem 55 Vš, ml. vzhledu. Ráda si půjdu zatancovat, na skleničku, u moře. 2017Hledám spolucestující: Portugalsko, Španělsko, Thajsko a jmenuji se Víťa Ahoj, mám dovču do 17. řijna a rád bych odjel někam za teplem a cestováním. Nejlíp ještě s někym jestli kluk holka je jedno hlavně na pohodu:) je mi 30... Francie - Irsko - EURO 2016Grupo Sagrada Familia[[[živý přenos tv<<]]!! ] Česko Severní Irsko přenos živý 18Termín: 26. 2019Hledám spolucestující: Bulharsko, Francie, Chorvatsko, Itálie, Řecko, Španělsko a jmenuji se František Vomáčka Hledám ženu s dítětem školního věku které by mě a moje dvě dcery doprovodily na dovolenou k moři. Destinace je na domluvě. Krátká prochazka. Termín: 10. 2019Hledám spolucestující: Itálie, Řecko a jmenuji se Margherita Hledám pohodovou spolucestující na 7-12 denní dovolenou u moře (nejlépe Řecko-Korfu, Itálie-Sardinie) v období konec června - začátek července 2019.... Termín: 25. 2019Hledám spolucestující: Bulharsko, Česká republika, Chorvatsko, Itálie, Maďarsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a jmenuji se Hana VytlacilovaAhoj. Hledam dobrodruzneho clovicka s detmi, ktery by vyrazil na toulky v karavanu. Ja mam deti 5let a 1rok. Destinace: Portugalsko, Španělsko, Thajsko Termín: 06. 2017 termín dovolené: 12. E-SHOP výrobce - akce a slevy na outdoor vybavení Nakupujte outdoorové vybavení přímo od výrobce. HUSKY - česká firma s širokou sítí prodejen po celé České republice. Nabízíme oblečení, stany, spacáky a ... Termín: 19. Plán ještě nemám, ale pomulu na něm začnu pracovat. Mám ráda aktivní... 2020 termín dovolené: 09. 05-27. 2020Hledám spolucestující: Itálie a jmenuji se František HešíkHledám ženu pro společné cestování a dovolenou na letošní rok. Jsem rozveden a hledám druhou polovičku ke společnému užití dovolené. Termín: 09. 2020Hledám spolucestující: Kapverdy, Maroko, Španělsko a jmenuji se Radek JanásekAhoj, hledám parťačku, věk kolem 29-33 která by jela v polovině února na nějaký last nebo něco v kombinací letenka a ubytko přes booking. Relax, poho... Destinace: Kapverdy, Maroko, Španělsko Termín: 17. výsledky, program zápasů, Bulharsko - Maďarsko live 17.06. R. Maďarsko. Bulharsko. 3. 0. 27.03. P. Sev.Irsko U19 - Maďarsko U19 1.Bulharsko-celkový vítěz · 1.Francie-celkové umístění · 1.Francie-celkově-kdo Neváhej a koukni do slovníku sázkaře. Podle data; Podle sportu; Vyhledávání. Dynamo České Budějovice Jablonec Přímý přenos 16.11. před 43 minutami — 2023 — [[streamování]*] Boleslav Liberec koukněte Kvalifikace na Euro 2024 Srbsko - Bulharsko Kvalifikace na Euro 2024 Maďarsko - Černá Hora ... Původně se měl duel uskutečnit v Sofii, ale Bulharsko z bezpečnostních důvodů zažádalo o přesunutí do Plovdivu a odehrání duelu bez diváků. UEFA žádosti vyhověla a minulý týden zápas skutečně přesunula, ale poté z Plovdivu přišla zpráva, že tam se hrát nedá kvůli probíhající rekonstrukci. Ještě dva dny před výkopem tak nebylo jisté, kde a jestli vůbec se bude hrát. UEFA nakonec během úterý rozhodla, že se zápas přesune zpět do hlavního města Bulharska, konkrétně na Národní stadion Vasila Levského, a hrát se bude za zavřenými dveřmi. Destinace: Bulharsko, Francie, Chorvatsko, Itálie, Řecko, Španělsko Termín: 25. 2019Hledám spolucestující: Itálie a jmenuji se Tomáš BryksaAhoj letím 11. Najde se parťačka? Jsem z Prahy, je mi 32, t... Destinace: Egypt, Kapverdy, Španělsko Termín: 15. 2002-15. 2022Hledám spolucestující: Itálie a jmenuji se Jitka HendrychovaPřidá se někdo? Je mi 59 let. Zajistim letenky, ubytování a program. Hledám spolucestující: Bulharsko Občas se válet občas kouknout po okolí a zajímavostech Je mi 54 mladšího vzhledu Maďarsko, Švýcarsko, Indonézie, Irsko, Izrael, Indie, Britské indickooceánské ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page