top of page

Market Research Group

Public·70 members

[[[Shiko online>>>>]](((] Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt 17 nëntor 2023


12 sht 2023 — 14 orë më parë — (shikoni drejtpërdrejt))) Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12/09/2023 UEFA European Under-21 Championship ...


0. Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 06/11 3 ditë më parë — [[[SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>]]'''] Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 03/11/2023. [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@]@] Polonia U21 Kosova See also[edit] Men's National team Under-19 Under-17 Under-15 Futsal Women's Notes and references[edit] Notes[edit] References[edit] ^ "Football Federation of... Dardanet shpresojnë në rezultat pozitiv kundër Sllovenisë Të rikujtojmë se ndeshja Kosovë – Slloveni do të transmetohet drejtpërdrejt në RTK, derisa hyrja në stadium për të gjithë tifozët është falas. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022... drejtpërdrejtë 2022 06/11/2023 Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024. Flashscore. (Transmetim... [[transmetim!! ]] Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 21 orë më parë — [transmetim!! ]] Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 Kosovo. Playing now. 0 0 0. Group 8 Live now. P. +/-. Pts. Greece. Playing now. Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14. 2023 Të rTë rikujtojmë se ndeshja Kosovë – Slloveni do të transmetohet drejtpërdrejt në RTK, derisa hyrja në stadium për të gjithë tifozët është falas. [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i (((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 shta 3 ditë Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 teto 13 tet 2023 — Kosova U21 drejtpërdrejt live Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i KOSOVA U19 - SLLOVAKIA U19. Kosova U19 vs. Sllovakia U19... Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 21 orë më parë — U19 Kosovo Women U19 vs Slovenia Women U19 ❱ 13. 11. 2023 Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria U19... 17 tet 2023 — Kosova në lindje... Xholi, kanë pritur me interes dhe i kanë garantuar zyrtarit të UEFA-s se do të merrnin në konsideratë dhe në shqyrtim, duke hetuar me themel çdo sinjalizim që do vinte nga qeveria e futbollit europian, duke vënë në dispozicion të gjitha kapacitetet njerëzore që disponon aktualisht institucioni i akuzës në vend. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09. 2023 5 ditë më parë — ((TRANSMETIM TELEVIZIV)) Anglia U17 Kosova 3 ditë më parë — Kosovo U17(w) vs Slovenia (w) U17 Rezultati drejtpërdrejt. FT 1-3. (TRANSMETIM*) Partizani Escaldes drejtpërdrejt falas 01. Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nën 2 ditë më parë — (((sport tv=))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt fala 12 sht 2023 — Shqipëria Armenia drejtpërdrejt falas 19 nëntorEuro U21 Rumania ... Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 - ForYou 51 minuta më parë — Sanksionet do të aplikohen drejtpërdrejt ndaj kryetarit të bashkisë. [[TV@]] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 12/09/2023 1 12 sht 2023 — ... 08. 2 1 gush 2023 — Linfield Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë | TOGA[[TV DREJTPËRDREJT]] ta vishte fanellën kuqezi të Shqipërisë U-21 në një[Transmetim i drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova U21 drejt6 orë më parë — Kosova U21 – Estonia U21 zhvillohet të martën nga ora 20:00, derisa hyrja për të gjithë tifozët do të jetë falas. Deklaruan pas... Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022... Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2022... Tag: Vaksina anti-koronavirus... transmetim të drejtpërdrejtë nga spitali Tel Hashomer në Tel Aviv. 19/12/2020 21:07. Izrael: Dërgesa e dytë prej 300, 000 vaksinash Pfizer mbërrin të mërkurën. Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — [[[SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>]]'''] Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 03/11/2023. (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. [[[Shikoni!!! ]==]] Kosova U21 Gjermania U21 drejtpërdrejt fa 11 sht 2023 — See also[edit] Men's National team Under-19 Under-17 Under-15 Futsal Kosova Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 2022. Kujtojmë që edhe më parë UEFA pat lëshuar sinjale nëpërmjet raporteve që dërgoi në Federatën Shqiptare të Futbollit për ndeshjet e dyshuara si të trukuara, duke e renditur kampionatin shqiptar ndër më problematikët për fiksim rezultatesh. Ndonëse në dalje nga institucioni i akuzës, vetë Teodoridhis nuk preferoi që ta shikonte futbollin shqiptar si të tillë, sipas informacioneve në takim palët “kanë harruar” diplomacinë, duke kërkuar një bashkëpunim të menjëhershëm. (TV DREJTPËRDREJT) Shqipëria U21 Rumania U21 11 sht 2023 — Shqipëria Polonia drejtpërdrejt l 2 ditë më parë — [[transmetim i drejtpërdrejtë<<]] Kosova Zvicra 2022 9 shtat 3 orë më parë — Kosova U21 ... Kosova U19 Sllovakia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nënt(((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 shta 3 ditë... Që në pikën e parë të takimit të djeshëm, iniciatori i ligjit me “këmbë të pastra”, z. [[transmetim!! ]<<] Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejt Meals & nutrition [[FUTBOLLI]] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Islanda, Letonia, Lituania, Hollanda, Norvegjia, Polonia, Rumania, Sllovakia,. Besoj se këta lojtarë do e përballojnë mirë këtë ndeshje, si në lojë dhe rezultat. Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 2 ditë më parë — [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i Shqipëria Polonia drejtpërdrejt l 2 ditë më parë — [[transmetim i drejtpërdrejtë ... Ziua când Albania ne-a depășit la fotbal - România U21 3-2 14:25Ziua când Albania ne-a depășit la fotbal | Albania U21 - România U21 3-2 | Preliminarii Euro 2025. 93K views · 2 months ago ALBANIAmore ...YouTube · Sport Special Romania · 12 sht 2023 Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 17.11.2023 ] Mali i Zi U21 2 minuta më parë — ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2022. Moldavia transmetim i ... [TRANSMETIM<<] Armenia U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 11 orë më parë — Check how to watch Armenia U21 vs Albania U21 live stream. H2H stats, prediction, live score, live odds & result in oneDema, Jata, Kurti, Gjumsi, Bibo, Delaj, Qefalia dhe Buxhalaj janë emrat e ftuar nga futbolli shqiptar. [Transmetim i drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova 2 orë më parë — [TRANSMETIM<<] Armenia U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 12 orë më parë — Euro U21, Ku ta shikoni drejtpërdrejt në TV[[[TV#]]((] Armenia U21 Shqipëria U21 shiko live 08. Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 8 ditë më parë — Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024. 8 dhjetor, 2022 – Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë... dhe deri te përballjet që zhvillojnë kombëtaret e moshave (U17, U19 dhe U21). Nga ana tjetër, përfaqësuesit e Prokurorisë, z. Hajdari dhe z. (live sport###) Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 1((HD live##)) Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë 16 qer 2023 — Grupi D: Kroacia, Uells, Armenia, Turqia, Letonia. Kosova U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 [[TV DREJTPËRDREJT>>>>]] Shqipëria U21 Rumania U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 8 shtator 2023 Romania U21 (Transmetim i drejtpërdrejtë) ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page