Market Research Group

Public·70 members

Slovensko do 21 Chorvátsko do 21 prenos 16 novembra 2023

Prenos dávok v nezamestnanosti · Ak sa vám nedarí nájsť prácu · Práva sociálneho ... Delegované nariadenie Komisie (EÚ) 2018/772 z 21. novembra 2017, ktorým sa ...

/ROM, v 4. kole v boji o postup do finále prehrala 4:5 s PREKOVIC J. /SRB. V boji o bronzovú medailu vyhrala proti súperke z Turecka COBAN M. /TUR a INGRIDA obsadila tak 3. miesto - ZÍSKALA BRONZOVÚ MEDAILU!!! GRATULUJEME!!! Kumite muži - 75 kg: PODSKLAN DAVID V 1. kole vyhral 6:1 s ROGOZARSKI M. /ISR, v 2. kole vyhral 5:3 s VIBERG L. M. /DEN, v 3. Liga národov ženy: Slovensko vs. Chorvátsko - Futbal 26. 9. 2023 — Priamy prenos z futbalového zápasu Ligy národov žien medzi Slovenskom a Chorvátskom môžete sledovať naživo v televízii na JOJ Šport. Online ... miesto - BAČÍKOVÁ ĽUDMILA, MERAŠICKÁ NIKOLETA, VAŇOVÁ VANDA - kata team ženy 7. miesto - DOMINIKA TATÁROVÁ - kumite ženy +68 kg 9. miesto - PAVOL SZOLÁR - kata muži 11. miesto - DOMINIK IMRICH - kumite muži - 60 kg 15. miesto - JANA VAŇUŠANIKOVÁ - kata ženy -------------------------------------------------------------------------- 3. miesto - BRONZOVÁ MEDAILA!!! Kumite muži - 84 kg: GYURÍK ADI kumite ženy - 61 kg SUCHÁNKOVÁ INGRIDA 5. miesto Kata team muži HRČKA ROMAN - ŠLEHOFER RICHARD - REBRO MATEJ ------------------------------------------------------------------------------------------ Harmonogram ME Slovenskú republiku a Slovenský zväz karate budú reprezentovať: Kata ženy: (30 pretekárok v kategórii) VAŇUŠANIKOVÁ JANA Z 1. kola postúpila s tretím najvyšším bodovým hodnotením za kata PAPUREN. kole prehral 0:2 s BITSCH N. /GER Kata team ženy: (12 družstiev v kategórii) BAČÍKOVÁ ĽUDMILA - MERAŠICKÁ NIKOLETA - VAŇOVÁ VANDA Z 1. kola postúpili s tretím najvyšším bodovým hodnotením za kata HEIKU. kole skončili na nepostupujúcej priečke a obsadili tak 7 miesto. Kata team muži: Z 1. kola postúpili so štvrtým najvyšším bodovým hodnotením za kata PAPUREN. kole prehrala 0:1 s CHATZILIADOU E. /GRE a obsadila tak 7. miesto. Kumite muži + 84 kg: (33 pretekárov v kategórii) KÓSA TOMÁŠ V 1. kole prehral 0:2 s NISHEVCI H. /KOS Kumite ženy - 68 kg: KOPÚŇOVÁ MIROSLAVA V 1. kole prehrala 2:4 s LEHTONEN E. /FIN (41 pretekárov v kategórii) V 1. kole vyhral 5:2 s LITTICH S. /GER, v 2. kole vyhral 3:0 s HIDASI T. ME futbal U21 muži [2023] LIVE ✔️ priamy prenos, online 8. 7. 2023 — Online živé vysielanie zápasov z ME U21 vo futbale mužov stávkové kancelárie neponúkajú. Mnohé ďalšie športové podujatia však môžete ... /HUN, v 3. kole vyhral 3:0 s HAAG J. /SWE, v 4. kole prehral s 0:2 s AKTAS U. /TUR. V repasáži vyhral 4:0 s SADIKOVS D. /LAT. V boji o bronzovú medailu vyhral proti súperovi z Chorvátska KVESIC I. a ADI obsadil tak 3. miesto - ZÍSKAL BRONZOVÚ MEDAILU!!! Kumite ženy - 61 kg: (35 pretekárok v kategórii) V 1. kole vyhrala 2:0 s RAJOVIC K. /MNE, v 2. kole vyhrala za stavu 3:3 s AZARAVA M. /BLR, v 3. kole vyhrala 7:1 s MALAUTA M. VÝSLEDKY z ME seniorov Poreč/CRO | NovinkyLIVE prenos z MAJSTROVSTIEV EURÓPY seniorov Poreč/Chorvátsko 19. - 23. máj 2021 https://www. youtube. com/user/WKFKarateWorldChamps foto: Športová fotografia Pavol Uhrin Výsledky našich reprezentantov: Výsledky ME 3. miesto - INGRIDA SUCHÁNKOVÁ - kumite ženy - 61 kg 3. miesto - ADI GYURÍK - kumite muži - 84 kg 5. miesto - ROMAN HRČKA, MATEJ REBRO, RICHARD ŠLEHOFER - kata team muži 7. Slovensko - Chorvátsko: Online prenos z prípravného zápasu NITRA - Online prenos z prípravného zápasu Slovensko - Chorvátsko hráčov do 21 rokov. Slovensko 21 vs. Chorvátsko 21Zdroj: Športky. Slovensko 21 vs. Po 2. kole skončila na nepostupujúcej priečke a obsadila tak 15 miesto. GRATULUJEME!!! Kata muži: (35 pretekárov v kategórii) SZOLÁR PAVOL Z 1. kola postúpil so štvrtým najvyšším bodovým hodnotením za kata ANAN DAI. kole skončil na nepostupujúcej priečke a obsadil tak 9 miesto. Kumite ženy + 68 kg: (34 pretekárok v kategórii) TATÁROVÁ DOMINIKA V 1. kole prehrala 2:5 s STUBLEVA A. /BUL. V repasáži v 1. kole vyhrala 2:1 s PAP D. /HUN, v 2. Aktualizované! Futbal na JOJ PLUS a HUSTE.tv. Už dnes a 10. 8. 2010 — augusta 2010 o 20:30 priamy prenos priateľského stretnutia Slovensko - Chorvátsko. 17:00 Slovensko "21" - Srbsko "21" 19:00 KRIMI noviny 19 ... VÝSLEDKY z ME seniorov Poreč/CRO | Novinky LIVE prenos z. MAJSTROVSTIEV EURÓPY seniorov. Poreč/Chorvátsko. 19. - 23. máj 2021. https://www.youtube.com/user/WKFKarateWorldChamps.